O naszej firmie

Skup Aut Kraków

Skup Aut Kraków specjalizuje się w działaniach bezpośrednich. Bez zbędnych kosztów i dodatkowych procedur kojarzymy kupującego ze sprzedającym. Procedura wygląda w następujący sposób: Kupujemy samochód od klienta, następnie zajmujemy się sprzedażą samochodu Klientowi finalnemu.

Dzięki dużej ilości klientów i wysokiemu obrotowi, możemy sobie pozwolić na minimalne prowizje. Nasza firma posiada gwarancje bankowe, dlatego możemy zakupić każdą ilość aut. Oprócz gwarancji bankowych nasz skup aut w Krakowie jest laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych.

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1994 roku, przez ten czas zdobyliśmy dużo doświadczenia, które pomaga nam prowadzić biznes na najwyższym poziomie. Największą uwagę przykuwamy naszym Klientom, którzy stanowią dla nas priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni z transakcji i aby do nas powrócili w przyszłości. Od samego początku działalności działamy zgodnie z literą polskiego prawa, sprzedając nam samochód nie muszą Państwo obawiać się o bezpieczeństwo transakcji.

Nasz fachowy i wykwalifikowany personel profesjonalnie poprowadzi Cię przez każdy etap transakcji. Załatwi za Ciebie wszelkie formalności, a gotówkę dostarczy do ręki lub przelewem na konto (jeżeli taka jest Twoja wola). Skupujemy wszystkie auta niezależne czy jest to BMW, Honda, Mercedes czy Porsche, najchętniej wyprodukowane po 2003 roku. Niemniej jednak jeżeli Twoje auto nie mieści się w tym przedziale, zawsze możesz spróbować do nas napisać. Być może akurat będziemy zainteresowani Twoim samochodem.

W Skup Aut Kraków procedura sprzedaży auta jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić formularz wyceny na naszej stronie, następnie automatycznie trafia on do naszych rzeczoznawców. W przeciągu kilkunastu minut wycena trafi na Twoją skrzynkę e-mail. W przypadku akceptacji ceny, przechodzimy do omówienia okoliczności finalizacji transakcji. Dużym plusem wynikającym ze skorzystania z oferty skupu aut w Krakowie jest to, że możesz swoje auto sprzedać nie wychodząc z domu. Posiadamy mobilnych agentów w Krakowie, którzy dojadą do Ciebie z gotówką i załatwią formalności na miejscu. Oczywiście, zapraszamy również do naszej placówki, jeżeli chciałbyś załatwić formalności na miejscu.

Nasz Skup Aut Kraków oferuje najwyższe ceny za odkup aut spośród wszystkich dealerów samochodowych. Nasi konsultanci pracują w każdym dużym mieście na terenie całego kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

W Skup Aut Kraków najwyższe ceny

Spośród wszystkich dealerów samochodowych oferujemy najwyższe ceny za odkup aut. Oszczędzamy na najmie kosztownych powierzchni usługowych oraz placów, przez co jesteśmy w stanie naszym Klientom zaoferować wysokie ceny.

23 lata doświadczenia

Na rynku motoryzacyjnym działamy już 23 lata. Kawał czasu. Zdobyliśmy bagaż doświadczeń, który pomaga nam w prowadzeniu biznesu oraz zagwarantowaniu naszym Klientom najwyższej jakości usług.

Lider Skup Aut

Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu aut regularnie wzbogacamy o nowe kwalifikacje i certyfikaty. Nasz Skup Samochodów Kraków zdobył już m.in.: – tytuł „Najlepszego Sprzedawcy” przyznawany przez Polskie Towarzystwo Finansowe – tytuł „Autoryzowanego Partnera” PDK – Złoty Medal przyznawany przez PDK – tytuł „Lidera Sprzedaży” przyznany przez GE Capital Bank.

Dojazd do Klienta

Nasz Skup Aut Kraków oferuje dojazd do klienta w celu finalizacji transakcji. W praktyce oznacza to, że mogą Państwo sprzedać samochód nie wychodząc z domu. Wystarczy wypełnić formularz wyceny na naszej stronie, a o szczegółach poinformuje nasz konsultant.