Skup aut małopolska

skup aut malopolskaNasz Skup Aut Małopolska specjalizuje się w sprzedażach bezpośrednich. Bez zbędnych kosztów i dodatkowych procedur kojarzymy kupującego ze sprzedającym. Procedura funkcjonowania naszej firmy wygląda następująco:

1. Kupujemy samochód od Klienta.
2. Zajmujemy się jego sprzedażą na naszym placu.

Dzięki dużej ilości klientów i wysokiemu obrotowi, możemy sobie pozwolić na minimalne prowizje. Nasza firma posiada liczne gwarancje bankowego, dlatego jesteśmy w stanie zakupić każdą ilość aut, skupujemy również całe floty.

Od naszej firmy otrzymasz najwyższą możliwą kwotę. Nasi konsultanci pracują w każdym dużym mieście na terenie całego kraju, w tym i również województwie małopolskim.

Przedstawiamy poniżej naszą ofertę skupu samochodów używanych. Pragniemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów, dlatego na przestrzeni lat nasz wykwalifikowany personel wyspecjalizował się niemalże w każdym rodzaju samochodów. Bez problemu możemy kupić każde auto, bez względu od ilości jak i stanu technicznego. Wypełnij nasz formularz wyceny i przekonaj się o naszym profesjonalizmie.

Jakie auta skupuje skup aut małopolska?

skup aut kraków– pojazdy wszystkich marek i modeli istniejących na rynku;
– samochody z floty firmowej, na warunkach o wiele lepszych niżeli inne punkty dealerskie;
– najchętniej auta wyprodukowane po 2003 roku;
– w dobrym stanie technicznym, niekoniecznie wizualnym (nie musisz przygotowywać swojego auta do sprzedaży);

Najchętniej kupujemy pojazdy używane i zadbane, ale również istnieje możliwość zakupu auta w gorszym stanie technicznym. Jeśli masz pojazd z jakimś defektem, nie przejmuj się – wypełnij nasz formularz wyceny i wspomnij o nim. Nasz rzeczoznawca przygotuje dla Ciebie propozycję odsprzedaży w przeciągu kilkunastu minut.

Nasz skup aut małopolska wyróżnia się m.in. tym, że jesteśmy w stanie w każdym momencie odkupić od Ciebie auto, posiadamy kilkunastu mobilnych agentów w województwie małopolskim, którzy każdego dnia mogą dojechać do Ciebie i sfinalizować transakcje. Oczywiście jeżeli chcesz przyjechać do nas, zapraszamy do naszej siedziby.

Jak płacimy za pojazdy w skup aut małopolska?

W zależności od preferencji naszych klientów, najczęściej gotówką do ręki w momencie przeprowadzania transakcji, ale jeśli preferujesz przelewem na konto – nie widzimy problemu. Nie zastanawiaj się, oszczędź swój czas i pieniądze i zgłoś jeszcze dziś swoje auto do wyceny – nasza wycena jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca.

Gdzie możemy umówić się po odbiór auta?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy na stronie – skup aut małopolska posiada mobilnych agentów, którzy dojadą we wskazane przez klienta miejsce, może być to Twoje miejsca zamieszkania lub pracy, może to być parking supermarketu lub stacja benzynowa. Nam jest to bez różnicy. Sprostamy każdemu wyzwaniu, działamy na rynku motoryzacyjnym już ponad 20 lat. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wypełnienia formularza wyceny.