Sprzedam auto

skup samochodów kraków

Każdy posiadacz samochodu, zdaje sobie sprawę, że w którymś momencie użytkowania będzie musiał zdecydować się na jego wymianę na lepszy model. Skup Samochodów Kraków pozwoli Ci sprzedać auto w przeciągu jednego dnia. Samochód jak każda maszyna, psuje się, a także traci sprawność i przestaje wypełniać pierwotne funkcje.

Zazwyczaj myślimy, że sprzedaż auta nie będzie problemem, niestety bardzo często okazuje się, że nie jest to takie proste jak nam się wcześniej wydawało. Na rynku mamy wiele możliwości, od sprzedaży bezpośredniej, poprzez skup aut, a nawet standardowe ogłoszenia, czy też bardziej tradycyjne metody, czyli sprzedaży na giełdzie.

Szanuj swój czas dzięki Skup Samochodów Kraków

Decydując się na określoną formę sprzedaży, warto pamiętać, że sprzedaż samochodu w naszym skupie samochodów jest najszybsza. Potrafimy sfinalizować transakcję jeszcze tego samego dnia od wyceny samochodu. Czy warto tracić czas na wystawianie ogłoszeń w popularnych serwisach typu Allegro czy OLX?

Wielu z naszych Klientów woli nam sprzedać auto i nie tracić czasu na odbieranie telefonów, spotykanie się z potencjalnymi klientami etc. Oczywiście form sprzedaży jest wiele, można chociażby spróbować sprzedać auto na giełdzie, ale czy ma to sens, skoro płacimy najwięcej spośród wszystkich dealerów samochodowych? Z nami zaoszczędzisz pieniądze i czas.

Jakie auta najchętniej skupuje Skup Samochodów Kraków?

Nasz skup samochodów w Krakowie najchętniej skupuje samochody z linii produkcyjnej pow. 2003 roku o dobrym stanie technicznym, niemniej jednak jeżeli Twoje auto nie spełnia tych norm, zawsze możesz wypełnić nasz formularz wyceny, na pewno odpowiemy na Twoje zgłoszenie, a być może właśnie akurat szukamy Twojego auta.

Dużym atutem skorzystania z naszego skupu samochodu jest to, że możesz sprzedać auto nie wychodząc z domu. Posiadamy mobilnych agentów na terenie całego województwa małopolskiego, nasi agenci dojadą w każde ustalone miejsce z gotówką, aby dopiąć sprzedaż na miejscu.

Jak działamy?

W praktyce oznacza to, że możesz sprzedać samochód w kilka godzin po wypełnieniu naszego formularza wyceny, nawet nie ruszając się z kanapy. Kolejną zaletą skorzystania z naszej oferty jest to, że gwarantujemy bezpieczeństwo. Nasz skup samochodów Kraków działa zgodnie z literą polskiego prawa już od 1995 roku, jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród z rynku motoryzacyjnego, m.in:

  • Lider w sprzedaży samochodów używanych z gwarancją.
  • Autoryzowany Partner PDK,
  • Tytuł Lidera Sprzedaży GE Capital Bank,
  • Złoty Medal PDK;
  • Tytuł Najlepszego Sprzedawcy Polskiego Towarzystwa Finansowego

skup samochodów krakówPodczas wieloletniej pracy nasz skup samochodów Kraków i nasz wykwalifikowany personel zdobył zaufanie tysięcy klientów. Dzięki innowacyjnym metodom prowadzenia działalności jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepsze ceny spośród wszystkich dealerów samochodowych. Nasza firma w tej dziedzinie jest bezkonkurencyjna. Posiadamy tysiące zadowolonych Klientów, którzy z przyjemnością do nas wracają. Mamy nadzieję, że i Ty staniesz się naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Zapraszamy już teraz do wypełnienia formularza wyceny na naszej stronie. Wycena trafi do naszego wykwalifikowanego rzeczoznawcy oraz odpowie na nie tak szybko jak to możliwe. Korzystając z naszego skupu samochodów masz gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji na lata.